Chceš od nás pusinku?? tak stačí kliknout >sem<

Love Rain- Recenze

4. srpna 2012 v 12:32 | BlackShine |  Love Rain
Info: V sedmdesáti letech minulého století se na univerzitě setkali dva mladý lidé, ale osud jim nedopřál.Jejich společná láska jim nebyla dopřána.V současné době se stane něco neuvěřitelné - jejich děti se setkávají a zdá se, že i mezi nimi nebudou chybět něžné city.Nestane se jim však totéž, co rodičům?Bude jejich láska naplněna?

Náš názor:Děj této doramy po celou dobu probíhal jako kdyby ve dvou vlnách. Na jedné straně sledujeme vztah dvou lidí, který se po 30 letech znovu setkávají a jsou stále do sebe zamilovaný a na druhé vztah mladé dvojice, která poprvé zjišťuje co je to opravdová láska.
První čtyři epizody mohou některých diváků zmást, jiných prijemne překvapit. Mě osobně mile překvapil. Hned na začátku jste vtažen do doby 70-ti let (zvonové kalhoty, dlouhé sukně, hudba na styl Betles a podobně ...). Jde o velmi dojemný děj a seznamujeme se s opravdu nevinným procítění lásky mezi dvěma lidmi. Později se děj přesouvá do současné doby, která je veselejší, svěží ... ale i nadále zůstává dojemná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama